EN

Kurumsal

Biz Kimiz?

1996 yılında, şehir plancısı Hüseyin OFLAZ tarafından kurulan İmpo İmar, Türkiye'nin farklı bölgelerinde, her ölçekte imar planları yapabilen ve katma değerli projeler geliştiren, alanında öncü bir kuruluştur. Geniş ölçekli kentsel dönüşüm projelerinden katma değerli kent planlarına, uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinden, strateji geliştirme ve süreç yönetimine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren İmpo İmar, her geçen gün geliştirip yenilediği iş süreçleri ile Türkiye’nin öncü ve örnek kuruluşlarının başında gelmektedir.

Vizyonumuz;

Sektörün en güvenilen ve tercih edilen şirketi olmak.

Misyonumuz;

İşimizi yaparken çevresel değerleri gözetmek, katılımcı yaklaşım geliştirmek, yaşanabilir mekanlar oluşturulmasına katkı sağlamak ve işverene maksimum verimliliği sağlayacak alternatifler üretmek..

BAŞKANIN MESAJI

Daha iyi şehirler için, Doğayı insan dehasıyla birleştiriyoruz

Şehirler, geleceğimizdir…

İyi planlanmayan şehirler yerkürenin sürdürülebilirliği için tehlike oluşturmaktadır. Gittikçe kalabalıklaşan, kaynaklarını fonksiyonel olarak kullanamayan, katmadeğer üretemeyen yapıları ‘kent’ olarak tanımlamak, öncelikle yerküreye yapılmış en büyük haksızlıktır. Daha iyi ve yaşanabilir şehirler oluşturmak, doğru bir planlama ile mümkündür. Şehir planlama, doğanın ve insan dehasının uyum içinde bir araya gelmesi demektir. Bu uyum sağlanırsa, işte orada, yaşanabilir bir şehir ve sürdürülebilir bir şehircilikten bahsedilebilir. İmpo İmar olarak biz bunun için çalışıyor, doğru şehir planlaması ile insanların yaşam kalitesini ve mutluluğunu artırmak için çabalıyoruz. Bilimsel vizyona sahip, sürdürülebilir projeler için uzmanlığımızla tam kadro yanınızdayız…

Yönetim Kurulu Başkanı
Y. Şehir ve Bölge Plancısı

ORGANİZASYON

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Mülkiyet erişim sistemimiz sayesinde gayrimenküllerinizi, güncel ve online olarak geleceğin teknolojisiyle takip edin!

İstanbul Gayrimenkul Yatırım gayrimenkul portfoyunuzu genişletmek için en doğru tercih!

Gayrimenkulunuzun ve bulunduğunuz bölgenin imar durumu için en doğru bilgiler İmar Durumu’unda